Kurumsal

HAS KİMYA Tekstil, Matbaa, Boya ve Endüstriyel Bakım  koruma Kimyasalları sektöründe hizmet verebilmek amacı ile yılların biriktirdiği bilgi ve birikimiyle 2003 yıılında Hasan YILMAZ tarafindan kurulmustur.

Ana hedefi koşulsuz müşteri memnuniyeti olan firmamız yıllarca bu sektörde çalışmış, bilgi birikimi üst düzeyde olan, satış sonrası servise ve doğru bilgi akışına önem veren kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Aynı zamanda bir çok sektörde kullanılan hammaddelerinde satışını yapmaktadır.Firmamız endüstriyel kimyasalları konusunda dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek yeni ürün projelerini sürekli geliştirmektedir.Dinamik ve araştırmacı yapısı ile sektöründe öncü ve güvenilir firma olmayı hedeflemiştir.


Misyonumuz

Endüstriyel alanda faaliyet gösteren firmalara ihtiyaca uygun ürünler geliştirmek, bu ürünleri en iyi hizmet anlayışı ile sunmak, bu çerçevede arge çalışmalarımızla insan ve çevre sağlığına uygun ürünler üretmektir.

Kalite Politikamız

Müşterilerimize en yüksek faydayı sağlıyacak ürün ve hizmetleri en iyi çözüm ortağı olarak sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve ayrıca hedeflerimize ulaşmak için değerli çalışanlarımızın beklentilerini anlamak,katılımlarını sağlayarak firmamızın kurumsallığını korumaktır.

Bu hedeflerden hareketle HAS KİMYA sahip olduğu deneyimlerine, üretim ve arge çalışmalarına, kaliteye önem vererek çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Yetkili : Hasan YILMAZ

Ticaret Ünvanı : Has Kimya Kimyevi Maddeler Paz. San. İç ve Dış Ticaret

Şirket Merkezi : İstanbul / Türkiye

Adresi : Topçular Mah. Muhtar Celil Kulaksız Sokak. No:41 / 1 Eyüp – İSTANBUL

Kayıtlı Olduğu Sicil Odası : İstanbul Ticaret Odası

Vergi Dairesi : Bayrampaşa

Ticaret Sicil No : 715047

Vergi Numarası : 217 280 671 82

Vizyonumuz

Endüstriyel kimyasallarının imalat ve satış alanına yenilikleri getiren öncü,takip edilen ve başarıları,örnek alınan,bir kuruluş olmaktır.